Cannaderm

cannadermCannaderm je poměrně rozšířená konopná kosmetika české výroby. V současné době to je moje nejoblíbenější značka. Je sice dražší, moje spotřeba je ale malá, takže to zase tolik nevadí.

Nemám vyzkoušeno úplně všechno, protože jejich sortiment je poměrně široký, ale zatím si na nic nemůžu stěžovat. Snad jen na zubní pastu si je třeba zvyknout. Podobně jsem to měla i s pastou od Lavery. Poprvé mi chuťově nepřišla moc dobrá, ale teď už mi nevadí.Nejvíc spokojená jsem ale s dětským šampónem. Takže vřele doporučuji ;-).

Více informací o Cannadermu .

Kosmetika

Budu se opakovat, ale kvalita nad kvantitou převažuje i u kosmetiky. Není pravda, že potřebujeme tucty krémů, tonik, mlék, gelů, ..... Pokud člověk žije zdravě, tzn, že zdravě jí, pozitivně myslí a hýbe se, tak se to odráží i na pleti, o kterou potom není třeba nějak zvlášť pečovat.
Člověk by se měl mít rád a měl by se o sebe starat, ale neměl by před zrcadlem trávit zbytečně moc času a věnovat energii tomu, že řeší každou vrásku, pupínek nebo skvrnku.
Je lepší používat méně kosmetiky a lépe si vybírat. Připlatit si za kvalitní, ale šetrnou k nám i k přírodě. A nebo si vyrobit vlastní...